Teamindelingen seizoen 2021-2022

Stormvogels 1

Kledingsponsoren Brasserie de Fontein & Don Risicobeheer

Trainer/coach: Sander Koole.

Spelers: Naomi Koets, Demi van Vaardegem, Robien van Breda, Vera Geschiere, Emmely de Visser, Lauren Peene, Levi Peene, Lourus Minderhoud en Sander Verrijzer.

Stormvogels 2

Kledingsponsoren Zeezot, Strandzot en SPAR Kesselaar

Trainer/coach: Jan Theune.

Vaste spelers: Marjolein Janse, Mariëlle van Sighem, Johan Hengst, Davie Poortvliet en Niek Flipse. Het team wordt wekelijks aangevuld met diverse spelers die bereid zijn om hun steentje bij te dragen.

Stormvogels A1

Kledingsponsor Aangeenbrug Electro

Trainers/coaches: Lourus Minderhoud.

Spelers: Anne-Lynn Aangeenbrug, Isa Boogaard, Alicia Faasse, Machteld Houmes, Anne Kusse, Lars Maljaars, Lisan Theuneen Jon Wijkhuijs.

Stormvogels B1

Kledingsponsore CijferTotaal Administratie en Charley’s Boutique Hotel

Trainers/coaches: Coby in ‘t Veld

Spelers: Beau Faasse, Puck Faasse, Elizabeth de Jonge, Demi de Kam, Karlijn Kusse, Joanne Maljaars, Sara Quist en Fleur van de Ven.

Stormvogels C1

Kledingsponsor Slagerij Koets

Trainers/coaches: Demi van Vaardegem en Naomi Koets

Spelers: Fenne Bommeljé, Noémie Cijsouw, Tessa Duvekot, Lieke Huiszoon, Nienke Kerckhoff, Niek Maranus, Britt Minderhoud, Marit Riemens en Rosalie van de Ven.

Stormvogels D1

Kledingsponsor Zwemer & Co

Trainer/coach: Angela Matthijsse

Spelers: Owen Bleijswijk, Ylana Cijsouw, Roos Dominicus, Isra Al Hasan, Jurre Kerckhoff, Quinty Matthijsse, Sep Peene en Milan Peene.

Stormvogels E1

Kledingsponsor SPAR Kesselaar

Trainer/coach: Arno Sanderse, Jacolien Van Hartingsveldt en Nicky Holmes

Spelers: Amber van der Harst, Rebecca van Hartingsveldt, Yara Holmes, Lynn Sanderse en Johan Simonse.

Stormvogels E2

Kledingsponsor SPAR Kesselaar

Trainers/coaches: Arno Sanderse, Jacolien Van Hartingsveldt en Nicky Holmes

Spelers: Iven van Beem, Amy Bleijswijk, Liz Minderhoud, Roos Willemstein en Jesse Vos.

Stormvogels F1

Kledingsponsor Intersport Erik en Melis Frituur

Trainers/coaches: Bart Peene

Spelers: Nadine Cijsouw, Niels Duvekot, Carmen Eggebeen, Claudia Eggebeen, Elle van Hese, Joah Tramper, Joas Overtveld, Nouk Peene en Willem Simonse.

Vroege Vogels

Trainers: Arjen Schoe en Vera Geschiere.

Spelers: Mirre van Nieuwenhuijzen, Zoë Osté, Suze Louws, Lasse Maljaars, Liva Maljaars, Melle Schoe, Mika Sanderse, Teun Schoe